Kokie gali būti skrydžiai oro balionu?

Skrydis oro balionu

Renkantis tam tikrą pramogą visada kreipiame dėmesį į nemažai dalykų. Turbūt vienas pagrindinių yra tas, kiek šeimoje yra narių ir ar visiems bus galima pasinaudoti išsirinkta tokia pramoga. Lygiai tokia pati situacija yra su skrydžiu oro balionu. Gali kilti nemažai klausimų, kokie skrydžiai yra vykdomi ir panašiai. Tad būtent šiame straipsnyje ir pateiksime atsakymus į šį klausimą.

Skrydis oro balionu keliems asmenims

Turbūt toks pasirinkimas yra vienas iš populiariausių. Labai dažnai du asmenys užsisakę šią pramogą mini tam tikrą datą ar švenčią sukaktuvių metines ir panašiai. Būna ir tokių atvejų, kai pora nusipirkusi tokią pramogą žengia į kitą gyvenimo etapą, tai yra tampa sužadėtiniais, nes kelių šimtų metrų aukštyje įvyksta sužadėtuvės. Todėl tai ne tik gali būti paprastas ir jaukus skrydis, tačiau ir puiki staigmena. Tai puiki pramoga mergvakario metu.

Skrydžiu oro balionu gali mėgautis ir šeima

Jeigu šeimą sudaro daugiau nei du asmenys, tokia pramoga gali tapti puikus savaitgalio praleidimo būdas, jeigu dar nieko nesate suplanavę ar jau nebežinote iš ko rinktis. Skristi oro balionu gali tiek tėvai, tiek vaikai, net jeigu jie yra ir nepilnamečiai. Kad būtų įdomiau, patiems vaikams galima leisti išsirinkti vietas, kurias jie nori pamatyti iš viršaus, taip jie bus įtraukti į pramogą ir bus žymiai labiau sudominti. O tėvams beliks tik nuvežti į jų pasirinktą vietą. Tačiau jei turite labai mažų vaikų, verta žinoti vieną dalyką, kad jei jų ūgis yra mažesnis nei 1,2 metro, deja, šią pramogą reikės atidėti kitam kartui. Skrydžiui oro balionu galioja tam tikros taisyklės ir reikalavimai, kurie neleidžia skraidinti mažesnio nei 1,2 metro žmones, nes tai yra nesaugu.

Skrydis oro balionu grupei taip pat gali tikti

Jeigu yra rengiamas tam tikras vakarėlis, šventė ar kitas susibūrimas, nustebinti svečius ar šventės kaltininką galima ir skrydžiu oro balionu. Tokia pramoga gali puikiai tikti mergavakariui ar benvakriui ir tai gali būti pati pagrindinė užduotis ar pramoga. Nors dažniausiai skrydis oro balionu gali trukti apie 1-2 val ir tai gali pasirodyti per trumpai, tačiau svarbu žinoti ir tai, kad reikia nemažai laiko skirti pasiruošimui, taip pat šiek tiek jo bus sugaišta kai nusileisite ant žemės. Todėl geriausiai tokiam skrydžiui pasiskaičiuoti apie 3-4 val., o tai, galima sakyti, tikrai nėra mažas laiko tarpas.

0 Shares:
Jums taip pat gali patikti