Kokia masažo nauda dirbant sėdimą darbą?

Būna dienų, kai esame tokie pavargę, kad atrodo, jog labiausiai mums reikia lovos ir masažo, kad atsipalaiduotume. Sėdimas darbas, stresas  ir skubėjimas vykdyti įsipareigojimus sukelia stresą, nerimą ir raumenų skausmą.

Ir kadangi nesame geležiniai, mums visiems reikia akimirkos, kad atsikratytume kasdienės įtampos. Masažo įtraukimas į savo antistresinę rutiną atneša daug naudos sveikatai, įskaitant emocinę ir fizinę, jei tai daroma reguliariai.

Masažo poreikis dirbantiems sėdimą darbą

Kaip rodo tyrimai, sėslus gyvenimo būdas mūsų organizmą dar labiau degeneruoja nei kelios valandos fizinio darbo. Laikui bėgant jį ima skaudėti vis labiau, įskaitant kaklo sustingimą ar stuburo ligas.

Šio tipo negalavimai yra svarbi socialinė problema. Jos vis dažniau paliečia jaunus ir profesionaliai aktyvius žmones. Sėdimas gyvenimo būdas prisideda prie daugelio ligų. Ar jaučiate nuolatinį skausmą, kuris trukdo normaliai funkcionuoti?

Jaunystėje dažnai sau sakome, kad su laiku tai praeis. Tačiau ignoruojami simptomai dažnai kaupiasi ir tam tikru momentu sukelia nuolatinę žalą. Kai jaučiate skausmą, pabandykite rasti priežastį. Svarbu nieko nespausti ir stengtis išjudinti skaudančius raumenis. Tačiau tokio skausmo nereikėtų nuvertinti ir net jei jis praeina savaime, būtina apsilankyti pas specialistą. Palengvėjimą nuo negalavimų gali atnešti gydomasis masažas.

Todėl dabar verta imtis veiksmų, kurie gali labai padėti sumažinti neigiamą sėdimo darbo poveikį. Gydymo procedūra atpalaiduoja per daug apkrautas kūno dalis (pvz., kaklą, rankas, galūnes, stuburą, klubų ir kelių sąnarius). Jis turi raminamąjį poveikį sveikatai ir skatina atpalaiduoti raumenis. Tai taip pat teigiamai atsilieps jūsų fizinei būklei ir pagerins bendrą savijautą, nes pripažinkime, kad kai mūsų nevargina skausmai ir problemos su stuburu, pasaulis iš karto gražėja.

Svarbiausi sėdimo masažo privalumai yra šie:

  • pašalina nugaros ir stuburo skausmus,
  • mažina stresą – antistresinis poveikis, atpalaiduoja ir puikiai gerina nuotaiką,
  • turi teigiamą poveikį organizmo būklei,
  • pašalina raumenų įtampą ir pagerina raumenų lankstumą,
  • pagreitina medžiagų apykaitą,
  • pagerina miego kokybę.

Sėdimo darbo metu gali atsirasti daugybė negalavimų. Būtent todėl masažo specialistai parinks jums individualią terapiją, kad galėtumėte džiaugtis geresne savijauta darbe ir kasdienėje veikloje.

 

0 Shares:
Jums taip pat gali patikti