KODĖL VERTA NAUDOTI LED ELEKTROS ĮRANGĄ?

LED technologijos jau yra žinomos kelis dešimtmečius, tačiau tik dabartiniame amžiuje ši sritis itin išpopuliarėjo. Daugeliu atveju į mūsų buitį įsilieja šio tipo lempos, nes jos ne tik yra saugesnės vartoti, bet ir jų naudojimas pasiteisina ekonomiškai, nes jos sunaudoja labai mažai elektros energijos.

Kokie faktoriai nulemia LED lempų praktiškumą ir kokybę?

Pirmasis faktorius – tai labai kokybiškas šviesos diodo kristalas, nuo kurio priklauso lempos ilgaamžiškumas. Antras privalumas, patvirtinantis tokios lempos kokybę, tai puikus jos aušinimas. Pavyzdžiui, išskirtinės galios ACME LED lempų korpusai yra pagaminti ir keramikos arba aliuminio lydinio, kurie daug prisideda prie efektingo lempų aušinimo. Trečioji šios rūšies lempų patikimumo sąlyga – tai kokybiškas maitinimo šaltinis, neleidžiantis šviesos diodams mirgėti.

Kokia LED apšvietimo priemonė labiausiai tinka patalpų apšvietimui?

Labai išradingai kambarių apšvietimui galima panaudoti LED juosteles. Jei pakabinsite jas virš užuolaidų, jos itin paryškins jų audinio raštus. Juostelėmis galima apšviesti kurią nors vieną patalpos sieną arba lubas, paveikslus ar kitus interjero akcentus. Kūrybiškai suplanavus namų aplinkos apšvietimą, galima akivaizdžiai pagyvinti net pačią nuobodžiausią gyvenamąją zoną.

Ką gero galima pasakyti apie buityje naudojamus LED prožektorius?

LED prožektoriai bei ant kaktos tvirtinami arba rankiniai žibintuvėliai labai šauniai pasitarnauja buityje, kai reikia apšviesti kurią nors konkrečią vietą, namuose dingus elektros šviesai arba atliekant įvairius remonto ar kitokius kruopštumo reikalaujančius darbus. Tokie prožektoriai ar žibintuvėliai praverčia ir naktinių žygių gamtoje mėgėjams, ir mechanikams, ir autoremontininkams, ir elektrikams, ir santechnikams, ir dirbantiems aklinose, neapšviestose vietose. Esama prožektorių su judesio davikliu, jie naudojami kiemo ar kitokių teritorijų apšvietimui tamsiuoju paros metu.

Kaip galima naudoti LED prožektorius meniniais tikslais?

Jei naudosite LED prožektorių, kuris pastatomas ant specialaus stovo arba kabinamas ant įvairių paviršių, tada galėsite paryškinti meninius akcentus parodose, atkreipti dėmesį į išskirtines architektūros detales. Jų dėka galima labai įspūdingai apšviesti spektaklių dekoracijas bei vaidinančius aktorius, koncertines erdves. Esama ir šios rūšies prožektorių su judesio davikliu, jie naudojami kiemo ar kitokių teritorijų apšvietimui tamsiuoju paros metu

0 Shares:
Jums taip pat gali patikti