KĄ APRĖPIA ŽODIS „ELEKTRONIKA“?

Elektronika – tai labai plati veiklos sritis, kuri susieta su elektros energijos naudojimu. Jai priklauso tarpplanetiniai visokeriopi ryšiai, be jos neįmanoma verstis mūsų buityje, jos pilna ir kosmose skrajojančiuose palydovuose, kosminiuose laivuose. Elektronikos prekių reikia visose mūsų gyvenimo srityse, tame tarpe ir laisvalaikio leidimui, ypač tada, kai norime ieškoti lobių. O jų rasti be metalo ieškiklio būtų neįmanoma.

Koks įrenginys yra svarbiausias elektronikoje?

Elektronikoje viskas prasideda nuo paties paprasčiausio dalykėlio – kontaktoriaus. Kas gi jis toks? Ogi paprastas jungiklis, skirtas elektros grandinei įjungti bei išjungti. Kontaktorius naudojamas ir tada, kai naudojama didesnė srovės galia.

Šie įrenginiai įprastai yra naudojami varikliams, apšvietimo grandinėms, šildymui ir kitiems įrenginiams aptarnauti. Jie gali veikti savarankiškai arba atstoti galios valdymo įtaisą, variklio paleidiklį.

Kur naudojami kontaktoriai?

Kontaktoriai yra naudojami bet kuriuose elektros įrenginiuose, kurie būna dažnai įjungiami ir išjungiami. Jų reikia ne tik įprastiniuose šviesos jungikliuose, bet sudėtingų programų, elektromagnetų valdyme. Jei kontaktorius dalyvauja didesnės apimties valdymo grandinėse, jis tada yra valdomas nuotoliniu būdu, nes yra specialiai suprojektuotas taip, kad per savo kontaktus galėtų perjungti didelį energijos kiekį.

Kokios elektronikos prekės padeda namuose sukurti ypatingą aplinką?

Elektronikos parduotuvėse ypač yra paklausios multimedijos prekės. Tai garso ir vaizdo bei televizinė įranga, KVM komutatoriai, ekranų ir mobiliųjų telefonų laikikliai, kompiuteriai su visais jiems priklausančiais priedais, maitinimo kabeliai ir akumuliatorių įkrovikliai.

Ypatingas dėmesys skiriamas KVM komutatoriams, nes jie leidžia vienu metu valdyti kelis medios įrenginius. Ir visa tai naudojama ne tik viešose įstaigose, pramogų verslo centruose, bet ir privačiuose namuose, butuose. Elektroninis išprusimas šalyje yra pasiekęs labai aukštą lygį ne tik jaunimo, bet ir brandaus amžiaus sulaukusių asmenų tarpe.

Kokia prekė yra labai aktuali kompiuterinių tinklų savininkams?

Kompiuterinių tinklų savininkams yra reikalingi UTP, ekranuoti ir šviesolaidiniai kabeliai, komutacinės spintos ir visa kita LAN įranga su visais jai reikiamais priedais. Visos šios prekės leidžia sukurti patikimą ir puikiai veikiantį kompiuterių tinklą, sudaro puikias sąlygas DIY projektams ir kitoms panašaus sudėtingumo užduotims atlikti.

0 Shares:
Jums taip pat gali patikti