Ar saugu pakabinamą šviestuvą pirkti iš užsienio?

Vis daugiau žmonių prekių ieško ne fizinėse parduotuvėse, o internete. Pripažinkime, perkant internetu ne tik galima gauti kur kas palankesnes sąlygas, bet ir kainos šiek tiek mažesnės. Na, o tie, kurie mano, kad yra gudresni, perka ne Lietuvoje, o iš užsienio. Ar toks pasirinkimas tikrai yra geras? Pakabinami šviestuvai gali būti labai nekokybiški, jei perkami iš užsienio. Taip yra dėl kelių priežasčių. Viena jų – gamybos metu naudojamos prastos medžiagos. Tad jei norite, kad jūsų pakabinami šviestuvai nesubirėtų po kelių mėnesių, vargu, ar internetinė kelionė po užsienio parduotuves pasiteisins. Verčiau pirkite Lietuvoje ir mėgaukitės ne tik kokybiškomis prekėmis, bet ir greitu pristatymu.

Ar gali prekė būti pažeista kelionės metu?

Pakabinami šviestuvai neretai būna šiek tiek trapūs, todėl juos gabenti reikia labai atsargiai. Lietuviai tą puikiai žino, o užsieniečiai? Ne visada. Jei perkate pakabinamą šviestuvą iš užsienio, tuomet galime jus garantuoti, kad nei vienas žmogus, kuris jį gabens, nesaugos ir gali būti, kad prekė atvyks pažeista. Tačiau perkant Lietuvoje su tuo nereikės susidurti. Įsivaizduokite, kokia būtų kurjerių reputacija, jei jie gadintų ir sudaužytų visas transportuojamas prekes? Į juos tikrai daugiau nei vienas verslininkas nesikreiptų. Tad galite būti ramūs, kad lietuviai preke pasirūpins tinkamai ir atkeliaus ji saugiai bei nepažeista.

Ar visada prekę galima grąžinti?

Nesvarbu, perkate prekę iš užsienio ar Lietuvos, ją visada galėsite grąžinti, tačiau skiriasi sąlygos. Tie, kurie perka iš Lietuvos, gali net neabejoti, kad grąžinimo išlaidos bus mažos, o mokėta suma bus grąžinta per sutartą laikotarpį. Visgi perkantys iš užsienio tų pačių sąlygų tikrai negaus. Jiems reikės ne tik brangiai mokėti už siuntimą, bet ir jaudintis, ar siunta pasieks nurodytą adresą. Tam tikrais atvejais pardavėjai net neatsako į siunčiamus laiškus ir ignoruoja, kai pirkėjas prekę bando grąžinti. Tad ar apsimoka pirkti iš užsienio? Vienareikšmiškai – ne. Jei norite, kad prekė būtų kokybiška ir nepažeista, o grąžinimo sąlygos jus tenkintų, pirkite Lietuvoje ir nesijaudinkite dėl prekės.

0 Shares:
Jums taip pat gali patikti