Universalių dovanų idėjos kolegai

Universalios verslo dovanos

Artėjant didžiausioms metų šventėms, pradedame planuoti dovanų sąrašus – prie jų gavėjų dažnai įtraukiame ir kolegas. Su tais, kuriuos palaikome šiltesnius ryšius, dovanėlėmis neretai apsikeičiame asmeniškai, tačiau įsitraukus į įmonės organizuojamas veiklas, kartais tenka sugalvoti, kaip pradžiuginti mažiau pažįstamą bendradarbį. Jei su tokia užduotimi teko susidurti ir Jums, susipažinkite su universaliomis dovanų idėjomis – jos turėtų tikti visiems Jūsų ofiso bičiuliams.

Skanios dovanos

Tai – neabejotinai vienos universaliausių dovanų, kurios vienaip ar kitaip bus sunaudotos. Net ir tuomet, jei nepataikysite su bendradarbių mėgstamais skoniais, jie savo dovana galės pasidalinti su namiškiais ar svečiais. Kone saugiausia yra išrinkti kavos ir arbatos rinkinius, tačiau jeigu esate pastebėję, ką mėgsta Jūsų kolega, galite dovaną šiek tiek suasmeninti. Pavyzdžiui, smaližiams turėtų patikti įvairūs saldumynai, o sveikuoliams tiks džiovintų vaisių rinkinys. Be to, kai kurie maisto produktai yra pateikiami išskirtinėse pakuotėse, tad Jums netgi nereikės rūpintis įpakavimu.

Šventiniai suvenyrai

Taip, tikriausiai kiekvienas iš mūsų yra sukaupęs gausią tokių suvenyrų kolekciją, tačiau sunku nesutikti, jog tuomet, kai reikia nedidelės, neįpareigojančios ir praktiškos dovanos, jie yra vienas geriausių pasirinkimų. Net ir tuomet, jei bendradarbio praktiškai nepažįstate, galite padovanoti jam žavią eglutės ar kito šventinio simbolio statulėlę, kurią jis galės pasidėti ant darbo stalo. Šiai kategorijai galima priskirti ir tokias dovanas kaip žvakės, žvakidės, sniego seniai, angeliukai ar Kalėdų seneliai. Galima netgi pagalvoti apie šiltas kalėdines kojines, kuriomis kolegos pasipuoš jaukiais žiemos vakarais.

Užrašų knygutės ir rašikliai

Darbinėje aplinkoje tokios dovanos tikrai turėtų būti sutiktos palankiai: juk tikrai netrūksta situacijų, kuomet norisi ar reikia ką nors užsirašyti. Metams baigiantis, galima pagalvoti ir apie darbo kalendorių – jis turėtų patikti kruopščiai laiką planuojantiems kolegoms. Jei su jais palaikote pakankamai dalykiškus santykius, verta apsvarstyti galimybę padovanoti bendradarbiams kitas populiariausias verslo dovanas. Raktų pakabukai, vizitinių kortelių dėklai, plunksnakočiai, dokumentų stovai – tai tik keletas tokių, visuomet pasiteisinančių variantų. Dar daugiau panašių vertingų idėjų rasite paspaudę ant šios nuorodos: https://pigu.lt/lt/verslo-dovanos.

Prasmingos knygos

Nors išrinkti knygą mažai pažįstamam bendradarbiui gali būti pakankamai sudėtinga, pasirinkę atitinkamus žanrus, tokią dovaną paversite itin universalia. Pavyzdžiui, galite rinktis asmeninio tobulėjimo skaitinius apie sėkmės principus, efektyviai gyvenančių žmonių įpročius ir kitus panašius kūrinius, kurie gali prisidėti prie geresnių rezultatų darbe ar asmeniniame gyvenime. Tokie aspektai daugiau ar mažiau aktualūs kiekvienam iš mūsų – net ir mažiau skaitantis kolega gali susidomėti šia informacija. El. parduotuvėje Pigu.lt saviugdos knygos pasižymi plačiu asortimentu – čia tikrai atrasite tokią, kuri patiks Jūsų kolektyvo nariams.

Šmaikštūs sprendimai

Ši dovanų kategorija nėra tokia universali – pirmiausiai turėtumėte įsitikinti, ar Jūsų ir kolegų humoro jausmas sutampa. Tačiau jei būtent jis yra tas aspektas, kuris vienija kolektyvą, drąsiai galite paieškoti įdomesnių, mažų mažiausiai plačiai nusišypsoti priverčiančių sprendimų. Smagūs marškinėliai, atgal einantys laikrodžiai, šokantys ir dainuojantys minkšti augalai, juokingi puodeliai – tokių idėjų tikrai netrūksta. Tačiau net ir tuomet, jei su bendradarbiais sutariate puikiai, turėtumėte išlaikyti tam tikras ribas – nebūkite pernelyg vulgarūs ir įsitikinkite, kad atitinkami Jūsų pasirinkimai jų neįžeis.

Tarp visų šių dovanų turėtumėte surasti bent kelias, kurios turėtų patikti Jūsų bendradarbiams. Net ir tuomet, jei nepalaikote artimų ryšių, dirbdami kartu, turėjote pastebėti tam tikrus jų pomėgius ar asmenybės bruožus – atsižvelkite į juos ieškodami tinkamiausios idėjos.

 

0 Shares:
Jums taip pat gali patikti