Greitasis kreditas – sprendimas poreikiams nuo…iki

Gyvenimas – it linksmieji kalneliai su kvapą gniaužiančiais pakilimais bei bauginančiu nusileidimu žemyn. Vieną diena, žiūrėk, planuojate didžiausią savo gyvenimo šventę, o kitą, deja, jau tenka sukti galvą dėl ne tokių malonių rūpesčių. Tiesa, nesvarbu, galvojama apie linksmus ar rūpesčius keliančius dalykus, dažnai dėmesio centre būna pinigai. Šių reikia, pavyzdžiui, norint padengti įsiskolinimus už komunalines paslaugas, taip siekiant išvengti nemalonios akistatos su antstoliais. Žinoma, kišenės (arba – banko sąskaita) ne tuščios turi būti ir tada, kai planuojama iškelti vestuves ar surengti kitą asmeninę šventę. Jei tuo metu finansinės galimybės nėra palankios, vienu iš galimų sprendimo būdų (dažnu atveju – ir pačiu racionaliausiu) gali tapti greitieji kreditai.  

Greitasis kreditas vestuvių šventei? Kodėl gi ne!

Įprastai greitieji kreditai internetu asocijuojasi su „degančiomis“, negatyviomis situacijomis. Puikus pavyzdys – teksto pradžioje paminėtos skolos bei antstoliai. Tačiau, kur parašyta, jog skubus kreditas negali tapti „įrankiu“, besisiejančiu su visapusiškai teigiamomis emocijomis? Kredito bendrovės savo klientų neklausia, kokiu tikslu jiems yra reikalinga greita paskola. Kalbant apie šią finansinę paslaugą, visus „tinka-netinka“, „galima-negalima“, „reikia-nereikia“ ir panašiai dažniausiai sugalvoja pašaliniai žmonės, įprastai net nieko bendro su Jumis neturintys.

Taigi, jei norite oficialiai įteisinti savo santykius su antrąja puse ir šią šventę paminėti didesniame ar mažesniame artimųjų rate, greita paskola internetu gali padėti šį tikslą įgyvendinti. Juk, sutikite, tikrai ne kiekviena jauna pora turi atliekamus kelis tūkstančius eurų, kuriuos galėtų investuoti savo meilės šventės organizavimui. Ne visų tėvai ar kiti artimieji yra tokie finansiškai stiprūs, jog galėtų padėti šiuo klausimu, paskolindami reikiamą sumą ar prisidėdami prie šventės išlaidų.

Greitos paskolos internetu šiuo atveju tikrai yra dėmesio verta alternatyva. Būsimiems jaunavedžiams, įsisukusiems į šventės paruošiamųjų darbų ratą, be kitų greitųjų kreditų privalumų, svarbu turėtų būti ir paprasta bei greita paskolų išdavimo procedūra. Paskolos paraišką galima užpildyti tiesiog internetu, išvengiant būtinybės keliauti į kreditoriaus biurą. Tai užtikrina ne tik diskretiškumą, bet ir, žinoma, taupo laiką.

Greitasis kreditas internetu, vadovaujantis paskolos sutartyje numatytomis sąlygomis, įprastai gali būti grąžinamas anksčiau laiko. Šį niuansą turėtų žinoti visi greitų paskolų turėtojai, o ypač – jaunavedžiai. Juk, ne paslaptis, didžioji dauguma jauniesiems skirtų dovanų būna supakuotos vokeliuose. Vadinasi, praėjus vienos įstabiausių dienų euforijai, galima sėsti prie praktinių reikalų ir grąžinti likusią paskolos dalį. Tokio scenarijaus atveju greiti pinigai atlieka savo „misiją“: leidžia paminėti vestuvių dieną taip, kaip norisi jaunavedžiams. Ir ne tik. Greitieji kreditai telefonu/internetu, grąžinti anksčiau laiko, leidžia ir sutaupyti palūkanų sąskaita.

Būsimiems sutuoktiniams (o taip pat – kiekvienam, suinteresuotam pasinaudoti šios finansinės paslaugos galimybe) gali būti aktualu ir greitas kreditas be palūkanų. Tai – kai kurių kreditorių taikoma akcija, kurios esmė – galimybė iki tam tikros sumos, konkrečiam laikotarpiui skolintis nemokamai. O tiksliau – grąžinti tik tiek, kiek ir buvo pasiskolinta. Tiesa, minėta akcija įprastai siejasi su nedidelėmis paskolos sumomis, pavyzdžiui, nauji „Smspinigai.lt“ klientai gali nemokamai skolintis iki 1 000 Eur. Aišku, tokia suma, žinant šiuolaikines prekių ir paslaugų kainas, sudaro tik nedidelę vestuvių biudžeto dalį, tačiau galbūt būtent tiek ir trūksta, jog galėtumėte surengti savo svajonių šventę.

Greitas kreditas visą parą yra „ištraukęs“ ne vieną klientą iš rimtos situacijos. Tačiau ši finansinė paslauga, kaip, tikimės, supratote, gali būti naudinga ir gražiausiomis akimirkomis, kai, siekiant išpildyti svajones, tereikia šiek tiek materialinės pagalbos.

0 Shares:
Jums taip pat gali patikti